Články o zdraví, pro zdravý život

Doporučení redakce: prohlédněte si nabídku kvalitní švýcarské dezinfekce a dezinfekčních prostředků řady ANIOS - STÉRIDINE - GARCIN.

Americká triatlonová dominance. Světový pohár v Karlových Varech ovládli Pearson a Jorgensenová

Američtí triatlonisté potvrdili role favoritů a v neděli 10. září zvítězili na závodu Světového poháru v Karlových Varech. Nejlepší ženou byla olympijská vítězka z Ria Gwen Jorgensenová, mezi muži zvítězil stříbrný medailista z finálového závodu mistrovství světa Morgan Pearson. Nejlepšími Čechy byli 14. Petra Kuříková a 28. Jan Volár, které hnali do cíle fantastičtí fanoušci.

Karlovy Vary: Světový pohár ovládl Nygaard-Priester a Derronová

Už popáté přivítalo lázeňské centrum Karlových Varů prestižní závod Světového poháru triatlonistů. Ve fantastické atmosféře, kterou vytvořily tisícovky fanoušků, zvítězili Němec Nygaard-Priester a Švýcarka Derronová. Z jedenácti českých reprezentantů si při závodu CITY TRIATHLON Karlovy Vary nejlépe vedl Jan Volár na 15. místě.

Karlovy Vary: Dopravní omezení o triatlonovém víkendu

Karlovy Vary hostí od pátku 10. do neděle 12. září významnou sportovní akci - CITY TRIATHLON Karlovy Vary, jejíž součástí budou opět závody Světového poháru v triatlonu. Klání dětí, amatérů i profesionálních závodníků si vyžádá omezení v dopravě.

Karlovy Vary: Město opět přivítá Světový pohár v triatlonu

Nejlepší světoví triatlonisté opět zamíří do Česka, kde se o víkendu 10.-12. září uskuteční CITY TRIATHLON Karlovy Vary. Vrcholem nabitého třídenního programu bude už popáté závod Světového poháru! Loni se na jeho start postavili mistři světa i olympijští vítězové, a to včetně aktuálních vítězů z Tokia Flory Duffyové a Kristiana Blummenfelta. Vrátí se do Česka také letos?

Karlovy Vary: Světový pohár ozářily triatlonové superhvězdy

Česko má za sebou největší triatlonový víkend v historii. Na start závodu Světového poháru se v Karlových Varech v neděli 13. září postavili nejlepší triatlonisté planety. Pozici favorita potvrdil na CITY TRIATHLONU Karlovy Vary Francouz Vincent Luis, který jen o týden dřív získal titul mistra světa. V závodě žen byla nejrychlejší dvojnásobná mistryně světa Flora Duffyová. Z českých reprezentantů si nejlépe vedli Petra Kuříková na 12. příčce a František Linduška na 29. místě.